Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Problemy społeczności

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Na ostatnim kursie z ultrasonografii od organizatorów dowiedziałam się o planach stworzenia w krótkim czasie specjali...

0

comments_icon
mam pytanie o maksymalny czas trwania zwolnienia lekarskiego na stażu podyplomowym, które nie przedłuża długości trwa...

7

comments_icon
Witam! Mam pytanie do wszystkich osób w trakcie specjalizacji.. W jakim języku wpisujecie rozpoznania w indeksie zabi...

0

comments_icon
jestem na etapie lecenia interferonem+rybawiryna przeciw HCV.jestem po 19 zastrzykach. na dzien dzisiejszy wirus nie ...

0

comments_icon
Czy ktoś posiada może wzór druku opinii zawodowej ...potrzebna do specjalizacji ... a radosna twórczość jakoś mi nie ...

0

comments_icon
Po prawie 5 latach pracy na stanowisku konsultanta w UK zdecydowalam sie wrocic z rodzina do Polski. Przyczyny to nos...

0

comments_icon
Witam! Mam pytanie: czy staż podyplomowy z rodzinnej mogę robić w dowolnej miejscowości czy tylko przy szpitalu, w kt...

0

comments_icon
Witam serdecznie!W zwiazku z tym iz wiekszosc zakladow pracy wymaga zatrudnienia na zasadach kontraktu (nie wszedzie ...

0

comments_icon
Do gabinetu potrzebne mi są dwie instrukcje: mycia rąk i sprzątania podłogi (...!)  Macie coś takiego? Skąd to ewentu...

0

comments_icon
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy na własnej skórze sprawdzili jak pracuje się lekarzowi w Szwecji lub mają do...

0

comments_icon