Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

ZUS ZLA

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
15 miesięcy temu skierowałem pacjenta do sanatorium. W międzyczasie stracił pracę - jest na zasiłku dla bezrobotnych....

0

comments_icon
POWIATOWE URZĘDY PRACY wymagają od lekarzy wypisywania druków ZUS ZLA dla osób zarejestrowanych w PUP.Druki L4 wy...

0

comments_icon
Mam kilka pytań dotyczących kwestii zwolnień lekarskich wystawianych na SORze.1) Czy lekarz SORu (Chirurgicznego) ma ...

3

comments_icon
Czy osoba, która otrzymała zwolnienie ZUS-ZLA z zaznaczonym chory może chodzić może wyjechać za granicę na czas zwo...

0

comments_icon
Czy kazdy lekarz moze wystawic zwolnienie na ciaze czy tylko ginekolog  i czy mozna to zrobic do konca ciazy czy trze...

0

comments_icon
W niektórych krajach Europy istnieje coś takiego jak częściowe zwolnienie lekarskie. Pacjent jest zwolniony z części ...

0

comments_icon
Mam pytanie, jak wypisać zwolnienie lekarskie pacjentowi, który jest Polakiem, przebywa w polskim szpitalu, dla praco...

0

comments_icon
Witam, mam takie pytanie, kiedy dokładnie upływa data końca zwolnienia, chodzi mi o sytuacje jezeli wystawiam zwolnie...

0

comments_icon
czy muszę go przekazać do zusu czy mogę zostawić w bloczku na wieki?(nie nadawał sie do poprawki)

0

comments_icon
Witam ! Jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat wystawiania zwolnień dla bezrobotnych jeśli takowi są niezdoln...

0

comments_icon