Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Społeczność Konsylium24

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
lt;!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --gt; BARDZO PROSIMY O POP...

0

comments_icon
lt;!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Cambria Math; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-...

0

comments_icon
Ogladalem dzis Negocjatora z Kevinem Spacey i tak mi sie przypomnialo - gdzie jest AWS70???

0

comments_icon
lt;!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:Cambria Math; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-...

0

comments_icon
Czy tylko mnie sie wydaje, że dyskusje w naszej specjalnosci na K24 sa bardziej obfite, dynamiczne, rozlegle i w ogol...

0

comments_icon
Drodzy Wszyscy,@adamstys zaproponował spotkanie społeczności K24 podczas Kongresu Polonii Medycznej, który odbędzie s...

0

comments_icon
 Przepraszam młodego,utalentowanego,Kardiologa KrzysztofaP                                                           ...

0

comments_icon
Mój mąż ostatnio był na spotkaniu zaprzyjaźnionych na forum. Bardzo był zadowolony. Może też kiedyś o tym pomyślimy? ...

0

comments_icon
Serdeczne pozdrowienia z Wysp Hula - Gula  dla wszystkich Konsyliarzy śle Spap.s.  Dla wszystkich romantyków zanim zd...

0

comments_icon
jerzym888 - takie naprawdę psychiatryczne :)Przemek - dokładnie tak mi się kojarzyszAdamRP - ech, te palmy...asia525 ...

0

comments_icon