Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Zaświadczenia, skierowania, wnioski

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Czy lekarz POZ ma obowiązek wydawania pacjentowi zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zabiegu operacyjnego,wymagan...

0

comments_icon
Połowa grudnia: daję matce mojego 8letniego pacjenta skierowanie do alergologa- nawracające infekcje dróg oddechowych...

7

comments_icon
Witam,Przedstawiam treść opinii prawnej lt;!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal...

0

comments_icon
Szanowni PaństwoCo mam zrobić? przed chwilą zadzwoniła pacjentka, której ZUS odmówił wypłacenia zasiłku. A stało się ...

0

comments_icon
Jakie wlasnekryteria stosujecie przy kierowaniu chorych na leczenie sanatoryjne?Przyszla dzis do mojego gabinetu 64...

0

comments_icon
Przyszedł pacjent i prosi o zaświadczenie o barku przeciwskazan do podjecia testu sprawnosciowego w zwiazku z rekruta...

0

comments_icon
Bardzo proszę o pomoc w kwestii wystawiania zaświadczeń do pracy w ramach ochotniczej straży pożarnej.Jestem lekarzem...

0

comments_icon
Jak to jest w praktyce-czy rzeczywiście  usprawidliwienie  niestawiennictwa świadka  na rozprawie jest możliwe tylko ...

0

comments_icon
Czy u pacjentów po tyreoidektomii hormony tarczycy piszecie na P? Jeśli tak, to z jakim numerem statystycznym? Zawsze...

0

comments_icon
Chciała bym się dowiedzieć jak rozwiązujecie problem odpłatności za wystawianie wszelkiego rodzaju zaświadczeń o stan...

0

comments_icon