Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Różne sprawy lekarzy

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Zasady postępowania w nowotworach jelita grubego: rakach okrężnicy i odbytnicy, rakach kanału i brzegu odbytu, rakach...

0

comments_icon
Świetne dwa teksty w najnowszym Archives of Internal Medicine:Na łamach Archives of Internal Medicine ukazała się nie...

0

comments_icon
Kochani,  wkopałem się w 48 ciągłego dyżuru, najpierw oddział wewnętrzny, a teraz Izba Przyjęć. Te pierwsze 24 godzin...

0

comments_icon
Czy  Wy macie tak samo jak ja ? Chodzi o rodzaj pacjentów  trafiających do gabinetu. Około połowy pacjentów w praktyc...

1

comments_icon
Czy w laboratorium, przy obecnym stanie wiedzy, da się wyprodukować żywą komórkę,  pojedynczą, z najprostszym genomem...

0

comments_icon
Bardzo dziękuję za skierowanie pacjentów z SM. Cały cywilizowany świat wie, że to stwardnienie rozsiane. Mało co si...

0

comments_icon
Kilkukrotnie w różnych dyskusjach pojawiało się powyższe określenie.Wiadomo, że jest zaledwie kilka preparatów które ...

0

comments_icon
Za parę dni, 24 marca będzie obchodzony na całym świecie Światowy Dzień Gruźlicy. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka ...

0

comments_icon
Jak w tytule ;) Pytam, bo wielu moich znajomych nikogo jeszcze nie wybrało....Ja jednak namiawiam serdecznie do wypeł...

0

comments_icon
Ja uwielbiam chodzic na spotkania mojego roku akademickiego. Jest zupełnie  liczna grupa kolezeństwa z roku, ktora sy...

0

comments_icon