Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Wynagrodzenia i zarobki

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
Jakie stawki wam proponują na następny rok i ile macie teraz. Chodzi o dyżury w ramach nocnej ambulatoryjnej pomocy l...

7

comments_icon
Od kilku lat pracuje w chirurgii krótkoterminowej,za znieczulenie ogólne z intubacją dostaje 95zl netto! jak jest u W...

5

comments_icon
Witam serdecznie. Mam pytanko:w szpitalu gdzie zaczęłam pracowac po dyżurze schodzi się z oddziału ale za to od wynag...

0

comments_icon
Czytalam post o zarobkach w POZ-cie i sie zalamalam. Jako okulista w rejonie , umowa o prace zarabiam 27zl brutto za ...

0

comments_icon
Po prawie miesiącu konsultacji społecznych projektu rozporządzenia coś nowego na ten temat:http://www.mz.gov.pl/wwwmz...

0

comments_icon
Młody omc. lekarz i młoda omc.lekarka zastanawiają się, jaka specjalizacja w Polsce jest najbardziej dochodowa. jakie...

0

comments_icon
W szpitalu w którym pracuję ogłoszono kontrakty na przyszły rok, dotychczas jako specjalista chorób wewnętrznych otrz...

8

comments_icon
Alergolog, umowa o pracę - jaki zarobek? Jak myślicie, ile można otrzymać? NZOZ specjalistyczny, wielkopolska, kontr...

0

comments_icon
Znajomy specjalista radiolog przyznał mi się ostatnio w rozmowie, że dostaje 3 PLN za opis RTG klp. Znajomy ordynator...

0

comments_icon
We wrześniu 2008 zdałam LEP, a w grudniu 2008 rozpoczęłam rezydenturę. Właśnie znalazłam sobie pracę dodatkową w pora...

0

comments_icon