Konsylium24

Problemy kliniczne

Wszystkie posty

Posty z wybranej specjalizacji

Posty według kodów ICD-10

clinical_specialization

Humor lekarski

Description - There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words.

0 followers

Follow

Wszystkie postyarrow
Streszczenie
Cito
Pro Auctore
Newest Posts & Commentsarrow
Najnowsze posty i komentarze
Post Added Date
Data dodania komentarza
Tytuł posta
Liczba komentarzy
jakie jest wasze ulubione powiedzonko lub dialog? mój jest taki:Ja do pacjentki: jak się pani czuje?Pacjentka do mnie...

0

comments_icon
Wezwanie w nocy do zatrzymania moczu  u pacjenta na wsi. Pojechała koleżanka M. Weszła do chałupy, sciągnęła dziadkow...

0

comments_icon
Dzisiaj kolega wytłumaczył mi, dlaczego został urologiem. Podobno przekonało go, że to taka specjalizacja, w której n...

9

comments_icon
Moja 62-letnia pacjentka skarżyła się dzisiaj na różne nietypowe dolegliwości. Zacząłem więc dociekać jakie leki przy...

0

comments_icon
Pacjenci jacy są każdy wie, czasem zdarzają się takie sztuki, że chcą koniecznie podziękować w namacalny sposób. jaki...

577

comments_icon
Każdy ma w swojej pracy wiele humorystycznych akcentów związanych np. z przekręcaniem nazw leków czy czynnosci diagno...

8

comments_icon
lub lekarze nie wytłumaczą i [potem takie kwiatkihttp://www.megavideo.com/?v=16955IO0

0

comments_icon
Wezwanie do chorego pogotowie w małym mieście powiatowym na Kresach.Wezwanie                          faktyczna przyc...

9

comments_icon
natchnął mnie list doki o stłumionym wybuchu śmiechukiedyś przyszedł do mnie pacjent i uporczywie twierdził, że oko m...

0

comments_icon
Do mego gabinetu wszedł dzisiaj pacjent.-Dzień dobry pani Małgorzato. (brrr, nie jestem z nim w takiej poufałości:((-...

0

comments_icon