Aliskiren - coś więcej?
3
Choroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzne
Problem kliniczny
Wiecie coś więcej na temat tego leku? Czy są już jakieś badania co do skuteczności? Czy jest szansa wprowadzenia go w Polsce?
Aliskiren to międzynarodowa nazwa nowego leku hipotensyjnego, zarejestrowanego przez amerykańską FDA (Food and Drug Administration) w 2007 roku. Mechanizm działania nowego leku polega na blokowaniu reniny, pierwszej substancji w łańcuchu
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.