Oświadczenie

182

 Oświadczam, że z dniem dzisiejszym nie reprezentuję już SLP. Uchwałą zarządu zostałam zawieszona w prawach członka SLP (wprawdzie z naruszeniem statutu SLP, ale to bez znaczenia). Poczułam się znowu wolnym człowiekiem :) Pretekstem do zawieszenia mnie było uznanie, że rażąco naruszyłam zasady statutowe :) Rażące naruszenie zasad polegało na tym, że w prywatnej rozmowie z prezesem Hamankiewiczem i radcą prawnym NIL, kiedy prezes pokazał mi wzór zaproponowany przez NI

Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 182 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.