Szczepienie na WZW-B a przebyte leczenie sterydami

2
Problem kliniczny
Mam pacjentkę lat 42, która w ub. roku przebyła grypę A H1N1, powikłaną kryptogennym zapaleniem płuc. Pani przez ok. 9 miesięcy była na sterydach doustnych, zapalenie opanowano, obecnie leczy cukrzycę posterydową i nadciśnienie które rozwinęła w czasie sterydoterapii.
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.