rwa kulszowa-znowu-tym razem praktycznie o lekach

40
Problem kliniczny
Mam pacjentkę z nawracającą rwa kulszową od pół roku, obecnie jest już po rtg i mr, ma zacząc rehabilitację, ale znów dopadł ją ostry ból od wczoraj.Mam małe doświadczenie, więc proszę o radę co do konkretnych leków.Na razie zleciłam p.o.: -Ketonal 50 z Apapem 3xdziennie -Tolperis 3x2 tbl -Helicid 1x1 (
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 40 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.