reakcja na trimetoprim?

1
Problem kliniczny
Wlasnie przyjelam w NPL 18-latke z dosc nietypowymi objawami - gwaltownie rozwijajacym sie obrzekiem (utrudniajacym chodzenie - tzw. "kaczy chod", ale zeby nie bylo, ze to cokolwiek zwiazanego z polityka, dobrze?), swedzeniem i mrowieniem warg mniejszych (dokladnie tak, nie ust) po 5 dawce trimetoprimu (standard 200mg 2xdz) rozpocz
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.