wstrzas anafilaktyczny
5
Problem kliniczny
Witam. mam pytanie dotyczace podazy lekow we wstrzasie anafilaktycznym w gabinecie lekarza rodzinnego. Adrenaline podaje sie im czy iv? Jezeli
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.