Furaginum -suplementacja witamin z grupy B
7
Problem kliniczny
Czy przy stosowaniu w dawce profilaktycznej Furaginum 2tabl/dobę/podczas kolacji przez 2-3tygodnie stosujecie suplementację witaminami z grupy B (nikotynamid i tiamina)?
Miałam pacjentkę, u której wystąpiły działania uboczne po stosowaniu Furaginum-zgodnie z wynikiem posiewu moczu-najpierw w dawce leczniczej, następnie profilaktycznej - 2tyg. Miała bóle nerwu trójdzielnego, mrowienia kończyn, poza tym bóle głowy,'wypieranie gałek ocznych", bóle brzucha, zaburzenia pamięci, problemy z kojarzeniem i zapamiętywaniem, spowolnie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.