Gorączka (3-letnia dziewczynka), bez cech infekcji, z czym różnicować?
5
Problem kliniczny
3 letnia dziewczynka, od 2 dni gorączkuje do 39 st.C. W badaniu w zasadzie bez cech infekcj
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.