Nastolatek w gabinecie bez opiekunów - co robicie?
9
Medycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaPediatriaPediatriaPediatriaPediatriaPediatriaPediatriaPediatriaPediatria
Problem kliniczny
Mam pytanie dotyczące przyjmowania dzieci poniżej 16 roku życia, które przychodzą do poradni same, bez rodziców.Zdarza się to niestety często, czasem nawet 12-latk
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 9 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.