Aktywiści złożyli do KE skargę ws. złej jakości powietrza w Polsce. ''Ludzie umierają ze względu na smog''
0
Organizacje ekologiczne ClientEarth, Miasto Jest Nasze, Greenpeace Polska i Akcja Demokracja złożyły w piątek sk
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.