Dymisje w Ministerstwie Zdrowia. Odchodzą wiceministrowie Jarosław Pinkas i Piotr Warczyński

0
Jarosław Pinkas odchodzi, by zrobić miejsce dla Józefy Szczurek-Żelazko, pielęgniarki, której tę funkcję zaproponował
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.