"Budzik dla dorosłych" otwarty, pierwszy pacjent już wybudzony
3
Przy olsztyńskim szpitalu uniwersyteckim otwarto w środę klinikę "Budzik dla dorosłych". Mimo braku kontraktu z NFZ kl
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.