Uniwersytet Medyczny w Łodzi chce przetestować system teleopieki nad seniorami

0
Uniwersytet Medyczny w Łodzi chce rozpocząć badania nad zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań telemedycznych wśród seniorów. Lekar
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.