Minister zabrał głos w sprawie pacjentki, która urodziła na szpitalnej podłodze: Nie doszło do błędu medycznego
2
- Zabrakło zwyczajnie serca. Wszystko wskazuje na to, że w szpitalu w Starachowicach, gdzie pacjentka urodziła na podłodze jednej z sal martwe
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.