Tombarkiewicz: pracujemy nad ustawą o koronerze
5
Resort zdrowia pracuje nad ustawą o koronerze – poinformował dziś wiceminister zdrowia Marek Tombarkiewicz. Prace toczą się równ
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 5 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.