Rzeszów: Minister zdrowia sygnatariuszem deklaracji na rzecz utworzenia szpitala uniwersyteckiego

0
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Aleksander Bobko oraz władze woj. podkarpackiego podpisali
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.