Dziecko urodziło się bez rąk i nóg. Lekarze nie wykryli wad

0
Rodzice chłopca chcą ukarania sześciu lekarzy, którzy wykonując badanie USG nie wykryli, że dziecko urodzi się bez rąk i nóg. Tymczasem Śląska
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.