Chcą dwa złote od każdego mieszkańca powiatu. Zbierają na długi szpitala

7
Szpital Wielospecjalistyczny w Inowrocławiu jest zadłużony. "Na minusie" ma 25 milionów złotych. W starostwie odb
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 7 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.