MZ: Prawie 900 tys. seniorów skorzystało we wrześniu z bezpłatnych leków

0
Blisko 900 tys. seniorów skorzystało we wrześniu z uprawnienia do darmowych lekarstw – podało we wtorek ministerstwo zdro
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.