MZ znosi wymóg posiadania lądowiska przy SOR-ach

2
Ministerstwo Zdrowia likwiduje obowiązek posiadania lądowiska przy Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych. Wymóg ten miał zacząć obowiązywać od stycznia 2017 roku. Wiele szpitali nie b
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.