Czy jesteśmy beznadziejni?

21
Od długiego już czasu trwa, nasilona w ostatnich tygodniach, swego rodzaju nagonka na lekarzy wszelakiej maści zaczynając od lekarzy rodzinnych a kończąc na wszelkich specjalonościach pojawiających się na SORach. Nagonka mówiąca jacy to beznadziejni jesteśmy a jacy cudowni są rato
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.