Znamy najbardziej przyjazny dla pacjentów ośrodek onkologiczny i lekarza

0
Z opublikowanego III dorocznego rankingu Onkomapy wynika, że najbardziej przyjazną placówką onkologiczną w Polsce okazało się Uniwersyteckie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.