Sejm przywrócił staże podyplomowe

0
Sejm przyjął w piątek nowelizację dotyczącą przywrócenia stażu podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów. Młodzi lekarze będą odbywać staż pod kierunkiem opiek
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.