ratownicy "odciążają" lekarzy. Kto podziękuje za tę troskę??
195
Ratownik Daniel Olszak mówi : " Likwidując zespoły specjalistyczne odciążymy lekarzy specjalistów z medycyny ratunkowej. Nie będą mogli przenieść swoje kwalifikacje na oddziały ratunkowe, gdzie też brakuje lekarzy - mówi ratownik Daniel Olszak.
http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/rewolucja-w-ratownictwie-karetki-panstwowe-i-bez-lekarzy,685148.html
Konsultant krajowy profesor Ładny chwali ratowników (nie słyszałam, by w podobnym tonie publicznie pozytywnie publicznie wypowiadał sie o
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 195 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.