K. Łanda: korupcja i kolejki, to objawy tej samej choroby

3
Korupcja, kolejki i korzystanie z przywilejów, to objawy tej samej choroby – mówił dziś wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda na debacie na temat
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 3 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.