Od tygodnia pacjentki nie mogą się zapisać na badania prenatalne. W szpitalu wyłączone telefony, T-Mobile naprawia sieć
1
Od tygodnia nie działają telefony w specjalistycznym szpitalu ginekologiczno-położniczym w Kielcach. Cierpią na tym m.in. pacjen
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 1 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.