Powstanie Parlamentarny Zespół ds. Diabetyków

0
– Powołamy Parlamentarny Zespół ds. Diabetyków. Zaprosimy do niego wszystkie kluby, które są w Sejmie – zadeklarował w
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.