Pacjentki Pro-Familii okupowały siedzibę łódzkiego NFZ

0
W piątek pacjentki szpitala Pro-Familia domagały się pod siedzibą łódzkiego oddziału NFZ refundacji koszt
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.