We Francji lekarze strajkują, bo jest ich za mało3 października 20160We Francji przepracowany personel medyczny domaga się natychmiastowego zwiększenia liczby pracowników ochrony zdrowia. Około 30 pTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy