NFZ przypomni SMS-em o wizycie u lekarza
21
Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ rozpoczął wysyłanie pacjentom wiadomości SMS, w których przypomina o terminie zapl
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 21 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.