Oszustwo w szpitalu na ćwierć miliona złotych. Były zabiegi, nie ma pieniędzy

0
Dwie pracownice Centrum Urologii w Kędzierzynie-Koźlu zostały skazane na karę roku więzienia z zawieszeniem na dwa za przywłaszczenie
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.