Kosiniak-Kamysz: zwołajmy zdrowotny "okrągły stół"25 września 20160Władysław Kosiniak-Kamysz zaproponował w Sejmie utworzenie „okrągłego stołu” w sprawie zdrowia. Szef PTreść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.Dostęp do treści serwisu tylko dla zalogowanych lekarzyZarejestruj się za darmo, aby uzyskać pełny dostęp do treści medycznych, dyskusji i społeczności specjalistówZaloguj sięZarejestruj sięDołącz do społeczności ponad 50,000 lekarzy