Kosiniak-Kamysz: zwołajmy zdrowotny "okrągły stół"

0
Władysław Kosiniak-Kamysz zaproponował w Sejmie utworzenie „okrągłego stołu” w sprawie zdrowia. Szef P
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.