3x3: Nie chcemy, by umierali i lekarze i pacjenci. W sobotę protest służby zdrowia
2
Pierwszy raz w historii wszystkie organizacje działające w służbie zdrowia razem będą protestować w Warszawie. W 3x3 Romana Imi
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 2 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.