Związkowcy okupują Ministerstwo Zdrowia. Fiasko nocnych rozmów

23
Nocne spotkanie związkowców NSZZ "Solidarność" Ochrony Zdrowia z ministrem zdrowia oraz Elżbietą Witek, szefową gabinetu premier Beaty Szydło zakoń
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.

Ten post ma 23 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.