Konsylium24

INTER POLSKA-porażka!!

Gdzie i jak ubezpieczyć?

PV:

Dosłownie oniemiałam jak odebralam dzisiejsza poczte.Otrzymałam wezwanie do zaplaty od powyzszej firmy za umowe ktorej nie podpisalam!Przez trzy lata mialam wykupiona polise w firmie INTER POLSKA,lecz pod koniec ubieglego roku termin obowiazywania ostatniej ulegl zakonczeniu.Po konmsultacji telefonicznej z przedtawicielem tej firmy dowiedzialam sie ze cena za ubezpieczenie wzrosla w zwiazku z tym wykupilam ubezpiecznie u konkurencji.Mimo to dostalam poczta wniosek nowej umowy(z INTER POLSKI) z prosba o podpisanie i odeslanie. Wniosek zlozylam w szufladzie ani nie telefonujac do nic ze nie jestem juz zainteresowana ani nie odsylajac podpisanego nowego wniosku-co w moim rozumieniu oznacza zakonczona wspołpracę.Ku mojemu zdziwinieniu otrzymuje dzisiaj pismo mowiace..."umowa ubezpieczenia z dn.22.11.2008 r.nr..... ulegla roziwazaniu z dniem 1.02.2009...poniewaz towarzystwo w tym czasie ponosilo odpowiedzialnosc za szkody powstale w tym czasie prosze o uregulowanie kwoty wraz z odsetkami..."

Ciekawi mnie na czyje polecenie owo towarzystwo ponosilo odpowiedzialnosc?Ja niczego nie podpisywalam!!

Doslownie jestem sklonna...ehhh szkoda slów:////////

no access

Access to the content of the website only for logged in doctors

LOGIN