kontakt z ospą
12
Choroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby wewnętrzneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneChoroby zakaźneMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinnaMedycyna rodzinna
Problem kliniczny
Co zrobić?
Moja 7- letnia córka przyniosła z przedszkola ospę 30.04.09 gorsze samopoczucie, bóle głowy - gorączka 37.5. Wczoraj pojedyncze drobne plami sztuk 5 -38.5. Dziś tj.02.05 dorzy
Treść została skrócona. Zaloguj się, aby zobaczyć pełną treść.
Ten post ma 12 komentarzy. Zaloguj się, aby je przeczytać i dołączyć do dyskusji.